Začíná Mistrovství Česka a Slovenska v Laser Game! Přihlaste svůj tým a vyhrajte 100 000 Kč!
 

Praktické informace

Je nutné přijít ve sportovní obuvi a oblečení?


Uzavřené boty (ideálně sportovní) nutné jsou! Sportovní oblečení vyžadované není, ale u hry se pořádně zapotíte (celou dobu běháte), je tedy pohodlnější mít něco na převlečení, případně ručník na otření.

Máte šatnu a skříňku, kde si mohu uložit své věci během hry?


Máme jak šatnu, tak skříňky, kde si můžete zamknout vaše oblečení, tašku či cennosti.

Od kolika let se dá hrát?

Na věku nezáleží. Důležitá je výška 120cm.

Co znamená jedna hra?


Tím je myšleno 1 osoba pro 1 hru(15min). Když vás příjde 10 tak (např.:jako studenti) budete platit 790 kč dohromady/79Kč každý z Vás.
 

Můžu si rezervovat více časů za sebou?


Ano.

Musí přijít děti s rodiči či doprovodem?

Ano, v případě dětí mladších 15 let je potřeba mít sebou zákonného zástupce staršího 18 let.

Může mi laser poškodit zrak?

Laser vám zrak nepoškodí, protože se jedná o lasery s výkonem nižším než 1mW a délkou expozice kratší než 25ms. Vaše oko se proti tomuto záření chrání samo.

Minimální a maximální počet hráčů?

Minimální počet hráčů na jednu hru jsou 3, maximální pak 10. Doporučujeme proto pozvat hráčů víc a počítat s tím, že někteří stejně nedorazí.

Je černá barva oblečení nutná?

Není, poskytuje mírnou výhodu (ne příliš velkou).

Dá se u vás zaparkovat?

Ano.
Bod B: parkoviště Bod A: Laser Game


Zvětšit mapu
 

Máte slevy?

Máme slevy pro studenty,důchodce,ZTP, které platí vždy mimo 18:00–22:00. Pro velké skupiny a firmy nastavujeme cenu i systém hry individuálně.

Je možnost se u vás občerstvit?

Máme v nabídce různé druhy nealkoholických a energetických nápojů a několik druhů tyčinek, sušenek a brambůrek. Můžeme však v případě zájmu zajistit i raut a další věci.

Jak vlastně funguje ten bonus?(mina)

Bonus je uprostřed arény, nahoře u stropu.Červená na mině znamená : pokud vás má v dohledu zabije vás, když je aktivní bliká oranžově. Při výběru bonusu musíte stát přímo proti němu. Postup: Vidíte oranžové diody přiběhnete naproti mině a 3× nebo víckrát vystřelíte na oranžově blikající bonus. Bonus po té zezelená a přidělí Vám na 30 sekund buď nesmrtelnost (nikdo Vás nemůže zabít), nebo neviditelnost (vesta Vám zhasne, ale můžete dál střílet) nebo střelbu dávkou (střílíte tři paprsky po sobě místo jednoho)nebo změnu barvy teamu (vesta vám změní barvu na barvu protihráče).

Dá se u vás platit kartou?

Bohužel ne. Zatím se u nás dá platit pouze hotově, ale karetní transakce připravujeme.

Děláte turnaje, ligu apod.?

Pořádáme klasické turnaje. Chystáme tématické a připravujeme velkou celorepublikovou ligu. Rozhodně se máte na co těšit! ;)