Login  
Hlavní stránka     Co je laser game     Akce     Rezervace     Ceník     Faq     Kontakty

Co je laser game

Příjďtě si vyzkoušet a zažít jedinečný zážitek do naší laser game arény. Hra, která pohltila spousty příznivců již v několika městech ČR! A Nyní i v Pardubicích.

Najdete nás na uvedené adrese, kde vás uvítáme v naší recepci s barem. Vyvětlíme vám pravidla hry a ukážeme arénu a princip vest. Zábava může začít :-)

Hru zvládne každý, ale ač se to nezdá, věřte, že se tu i zapotíte. Proto doporučujeme donést si na převlečení sportovní ČERNÉ oblečení, ale není podmínkou. K dispozici budete mít šatnu i skříňky na odložení věcí.

V recepci je možnost zakoupení pití a lehkého občerstvení.

Tak na co ještě čekáte? :-)A CO JE TO VLASTNĚ LASER GAME?Laser game je akční adrenalinová hra, za doprovodu světelných efektů a hudby. Tato bezbolestná forma paintballu či airsoftu probíhá v uzavřené tmavé aréně, která má kapacitu 3 – 10 hráčů. Hrají dva týmy po dobu 15 minut a vaším úkolem je nasbírat co nejvíce bodů za zasáhnutí protivníka a sám být zasažen minimálně. Hráči na sobě mají vestu, kde bliká hrudník, ramena a záda – právě sem střilejte!
Tým s vyšším celkovým skóre vyhrává, nicméně si budete moct prohlédnou i skóre jednotlivce, kdo vás zasáhl a koho jste postřelili vy. V aréně se nacházejí překážky a blikající bonus(mina), takže se tu rozhodně nudit nebudete :-)


TAK NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE!


 
 
 

Laser Game Parubice

Jiřího z Poděbrad 2593, 530 02, Pardubice
Tel: +420 601 369 568
Mail: lasergamepardubice@gmail.com
Po-Čt: 12:00 - 21:00 Pá: 12:00 - 22:00 So-Ne: 9:00 - 22:00